My Albanian Shop
  Login/Register Home |  Advertising |  Muzike |  Dating |  Galleries |  Images |  Videos |  Kontakt
 
Membership
 
Register Here
Lost Password

 
Membership
New Today: 0
New Yesterday 0
Signing Up:
Latest: wynmuyeb
Overall: 947
 
Advertise Now
Sponsor
 
Advertise Now
Advertisement
Advertise Now
 
Advertise Now!
Web Stats
We received
page views since
December, 2005

[ More ]
 
Advertise Now!
Internet Radio
Selected station:
No choice made yet<a href=''>Play No choice made yet</a>

Load in seperate window

Albanian Music Box
 
Advertise Now!

Holbroke_withKLA_Commander_onSummer1999.jpg
m28873.jpg
Coloured_Lithograph_Vanila_Goda,_Aide_de_Camp_of_Notis_Botacari_by_Louis_Dupre_Date_1825.jpg
miss_kosova2003_agnesa_vuthaj.jpg
art_tredimensional.jpg

Burreshke-Pakistan-Shqiptar3.jpg
kufitaret-vigjilente-kufiri-me-jugosllavine-1967.jpg
art_tredimensional2.jpg
Family_Portrait.jpg
Coloured_Lithograph_A_Page_of_Veli_Date_1825.jpg

[ Main | Add Photos | Albums: 10 | Pictures: 388 | Views: 67287 | Add Videos | Free iPods©

Rruga e gjate
Rruga e gjate
 Full | Popup
 Rating: 0.00
 Views: 5356
Zanfina,Adelina,Soni & Big mama-Lulja blinit
Zanfina,Adelina,Soni & Big mama-Lulja blinit
 Full | Popup
 Rating: 0.00
 Views: 6560
Adelina Ismajli & Sabri Fejzullahu-Vete me the te dua
Adelina Ismajli & Sabri Fejzullahu-Vete me the te dua
 Full | Popup
 Rating: 0.00
 Views: 6945
Au Be Auuu
Au Be Auuu
 Full | Popup
 Rating: 0.00
 Views: 5357

TV USKANA ONLINE 24/7


Kengetari I Javes NE ZAJAZ

Zajazi


Welcome | Mireseardhje Ne Zajaz

Arton Jusufi

Kendon ke Liridona


Dashmir


Advertisement

AlbanianDating

Lajme Shqip
Last 25 Feeds Submit feed URL Browse all categories
_____________________________________
1 N/A Ceremonia e 82 vjetore e çmimeve Oskar
Filmi mbi luftën në Irak, The Hurt Locker mbizotëroi ceremoninë duke fituar në 6 kategori, mes tyre edhe edhe kategorinë më të rëndësishme dhe prestigjoze atë të filmit më të mirë të vitit
Monday, 08 March 2010
_____________________________________
2 N/A Afganistan: Presidenti Karzai viziton zonat e luftimit
Presidenti u takua me rreth 300 udhëheqës vendorë në një xhami dhe iu kërkoi atyre që të mbështesin qeverinë e tij në këmbim të sigurisë dhe rindërtimit
Sunday, 07 March 2010
_____________________________________
3 N/A Nigeri: Të paktën 120 të vdekur si pasojë e dhunës ndërfetare
Gazetarët në një prej fshatrave thanë se numëruan më shumë se 100 viktima të lëna përjashta
Sunday, 07 March 2010
_____________________________________
4 N/A Diamantët përsëri më të preferuarit nga yjet e Hollivudit në ceremoninë Oskar
Bizhuteritë e përdorura nga yjet në parakalimin e tyre në tapetin e kuq, janë nga më klasiket, e deri tek prirjet më të fundit të modës
Sunday, 07 March 2010
_____________________________________
5 N/A Sateliti evropian CryoSat premton shpjegime për ngrohjen globale
Sateliti peshon 700 kilogramë dhe funksionon bazuar në teknologji të provuara në misionet e mëparshme të Agjencisë Evropiane të Hapësirës.
Sunday, 07 March 2010
_____________________________________
6 N/A Ministri Tafaj: Sistemi arsimor po reformohet me programe mësimore
Intervistë z. Myqerem Tafaj, Ministër i Arsimit i Shqipërisë
Sunday, 07 March 2010
_____________________________________
7 N/A Arsimi në gjuhën shqipe në Mal të Zi përballet me probleme
Prof. Rrok Gjolaj: Vitet e fundit po bëhen përpjekje të rëndësishme, duke nisur nga reforma arsimore, miratimi i programeve dhe botimi i teksteve të reja mësimore në gjuhën shqipe
Sunday, 07 March 2010
_____________________________________
8 N/A Kili: Tre ditë zi kombëtare për nder të viktimave të tërmetit
Zyrtarët ende përballen me vështirësi për të përcaktuar numrin e saktë të viktimave
Sunday, 07 March 2010
_____________________________________
9 N/A Konferencë e OKB-së për avancimin e të drejtave të grave në botë
Më shumë se 2000 gra u mblodhën këtë javë në selinë e Kombeve të Bashkuara në Nju Jork për të rishikuar progresin e bërë për të drejtat e grave pas Deklaratës së Pekinit të nënshkruar 15 vjet më parë
Sunday, 07 March 2010
_____________________________________
10 N/A Kosovë: KFOR pezullon përkohësisht mbështetjen për FSK
Shkaku, paraqitja e pjesëtarëve të armatosur të saj në një manifestim përkujtimor në Prishtinë
Sunday, 07 March 2010
_____________________________________
11 N/A Zgjedhjet parlamentare në Irak, pjesëmarrje e madhe megjithë sulmet e kryengritësve
Irakianët shpresojnë që këto zgjedhje do të ndihmojnë drejt arritjes së ripajtimit kombëtar në një kohë kur Shtetet e Bashkuara kanë deklaruar se do të tërheqin të gjitha trupat deri në fund të vitit 2011
Sunday, 07 March 2010
_____________________________________
12 N/A Presidenti Obama përgëzon irakianët për pjesmarrjen në zgjedhje
Irakianët shpresojnë që këto zgjedhje do të ndihmojnë drejt arritjes së ripajtimit kombëtar në një kohë kur Shtetet e Bashkuara kanë deklaruar se do të tërheqin të gjitha trupat deri në fund të vitit 2011
Sunday, 07 March 2010
P1| P2| P3 ]

Place your Advertisement here!

AlbanianDating

Videos
Stupcat 2
 Stupcat 2
Stupcat 2
Adelina Ismajli - The Best Remix
 Adelina Ismajli - The Best Remix
Adelina Ismajli - The Best Remix
Adelina TRhaqi- Kurre su pame ne sy
 Adelina TRhaqi- Kurre su pame ne sy
Adelina TRhaqi- Kurre su pame ne sy
Vellezerit Qetaj - Muje
 Vellezerit Qetaj - Muje
Vellezerit Qetaj - Muje
A e ke baben ne shpaj
 A e ke baben ne shpaj
A e ke baben ne shpaj
Add Video | Main  ©
 
Advertise Now
Galleries

 
Advertise Now!
Shout Box
Shout History   
 
 
Advertise Now!
Advertisement
Advertise Now
 
Advertise Now!
Kerko Ne Ebay
 
Advertise Now!
TV Live Shqip
 
Advertise Now![ Page load time: 1.4126s (PHP: 100% - SQL queries: 260) | Pages last 5 minutes: 1 | Gzip: enabled | Debug: Off ]
[ Server Uptime: 22 days, 2:29 | Server Load: 15.602836879433%) | Hits: 4,177,768 | Since: July 2007 ]
Albanian Music Box[ Xtreme! V3 |  | IP: 54.80.70.68 ]--- 2003-2007